Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Alpiczech s.r.o.
U Trojice 1042/2
Praha 5
tel: 731 333 729
napište nám
Provozovna Příbor - Jičínská 15
Objednávky: 605 172 557

Zakázkové šití firem. oblečení

ZAKÁZKOVÉ ŠITÍ FIREMNÍHO OBLEČENÍ

Zhotovíme Vám oblečení přímo na míru. Zajistíme Vám firemní barevnost, originální design a opatříme oblečení firemním logem.
Nabízíme bohatou materiálovou základnu, kde naleznete technické materiály od špičkových světových dodavatelů až po standardní materiály. Velmi dobrý servis i po skončení záruční lhůty patří k velkým přednostem naší firmy. Šijeme oblečení i v malých sériích.
Můžeme nabídnout spoustu dalších doplňků, jakými jsou trička, mikiny, čepice, rukavice, šiltovky a další, opatřené Vaším firemním logem a v požadované barevnosti.

ZAŘAĎTE SE I VY MEZI NAŠE SPOKOJENÉ ZÁKAZNÍKY.

Naše firma se zabývá výrobou sportovního, firemního, klubového a profesního oblečení. Oblékáme členy sportovních klubů, záchranné týmy, české lyžařské reprezentace, organizátory různých významných evropských soutěží (Harrachov - lety na lyžích), ochranáře a členy národních parků - KRNAP, obsluhy lanových drah po celé České republice.

Pro řadu firem šijeme i dárky ve formě oblečení pro jejich klienty, obchodní partnery a přátele.

Předností naší výroby je dovednost vytvořit originální design přímo pro Vaši firmu s Vaším firemním logem a ve Vaší firemní barevnosti. Zpracováváme jak špičkové světové materiály, tak i tuzemské materiály nebo i materiály v nižší cenové relaci.

Podstatný důraz klademe na perfektní zpracování dané zakázky. Po odsouhlasení požadavků zákazníka - výběru typu materiálu a určení barevnosti, Vám náš tým návrhářů připraví technický nákres střihu z konstrukčního programu CAD a fotodokumentaci Vašeho oblečení. Pro představu konečného výrobku a snadnější rozhodování Vám nabízíme vyzkoušení a posouzení výrobků naší bohaté firemní kolekce. Na základě Vašeho rozhodnutí pak dojde k zaplánování zakázky a k její výrobě. Dle Vašich podkladů zajistíme vybavení výrobků Vašim firemním logem, případně reklamou na Váš nový výrobek apod..

Nepochybně podstatnou devizou naší výrobní společnosti je poskytnutí dlouholetého záručního i pozáručního servisu a firemní flexibilita, nutná v případě pozdější dodatečné objednávky nebo doplnění kolekce již odebraného zboží jiným artiklem.

Naším mottem je: “KVALITA A SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA”.

Byli bychom velmi potěšeni, kdyby se do řad našich spokojených klientů zařadila i Vaše společnost. Děkujeme Vám za čas věnovaný naší nabídce a budeme se těšit na případnou spolupráci.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na e-mailu alpiczech@alpiczech.cz, nebo volejte přímo na mobilní telefon 00420 731 333 729 (pí Vantuchová - ředitelka výroby). Rádi Vaši poptávku zpracujeme a připravíme Vám cenovou nabídku.