Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Zakázkové šití
  3. Šití firemního oblečení

ZAKÁZKOVÉ ŠITÍ FIREMNÍHO OBLEČENÍ

Zhotovíme Vám oblečení přímo na míru. Zajistíme Vám firemní barevnost, originální design a opatříme oblečení firemním logem.
Nabízíme bohatou materiálovou základnu, kde naleznete technické materiály od špičkových světových dodavatelů až po standardní materiály. Velmi dobrý servis i po skončení záruční lhůty patří k velkým přednostem naší firmy. Šijeme oblečení i v malých sériích.
Můžeme nabídnout spoustu dalších doplňků, jakými jsou trička, mikiny, čepice, rukavice, šiltovky a další, opatřené Vaším firemním logem a v požadované barevnosti.

ZAŘAĎTE SE I VY MEZI NAŠE SPOKOJENÉ ZÁKAZNÍKY.

Naše firma se zabývá výrobou sportovního, firemního, klubového a profesního oblečení. Oblékáme členy sportovních klubů, záchranné týmy, české lyžařské reprezentace, organizátory různých významných evropských soutěží (Harrachov - lety na lyžích), ochranáře a členy národních parků - KRNAP, obsluhy lanových drah po celé České republice.

Pro řadu firem šijeme i dárky ve formě oblečení pro jejich klienty, obchodní partnery a přátele.

Předností naší výroby je dovednost vytvořit originální design přímo pro Vaši firmu s Vaším firemním logem a ve Vaší firemní barevnosti. Zpracováváme jak špičkové světové materiály, tak i tuzemské materiály nebo i materiály v nižší cenové relaci.

Podstatný důraz klademe na perfektní zpracování dané zakázky. Po odsouhlasení požadavků zákazníka - výběru typu materiálu a určení barevnosti, Vám náš tým návrhářů připraví technický nákres střihu z konstrukčního programu CAD a fotodokumentaci Vašeho oblečení. Pro představu konečného výrobku a snadnější rozhodování Vám nabízíme vyzkoušení a posouzení výrobků naší bohaté firemní kolekce. Na základě Vašeho rozhodnutí pak dojde k zaplánování zakázky a k její výrobě. Dle Vašich podkladů zajistíme vybavení výrobků Vašim firemním logem, případně reklamou na Váš nový výrobek apod..

Nepochybně podstatnou devizou naší výrobní společnosti je poskytnutí dlouholetého záručního i pozáručního servisu a firemní flexibilita, nutná v případě pozdější dodatečné objednávky nebo doplnění kolekce již odebraného zboží jiným artiklem.

Naším mottem je: “KVALITA A SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA”.

Byli bychom velmi potěšeni, kdyby se do řad našich spokojených klientů zařadila i Vaše společnost. Děkujeme Vám za čas věnovaný naší nabídce a budeme se těšit na případnou spolupráci.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na e-mailu alpiczech@alpiczech.cz, nebo volejte přímo na mobilní telefon 00420 731 467 196 (pí Vantuchová - ředitelka výroby). Rádi Vaši poptávku zpracujeme a připravíme Vám cenovou nabídku.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.